Angličtina pro děti (Litoměřice)

Nové prostory pro výuku angličtiny

Pro výuku angličtiny pro děti využíváme nové prostory.
Najdete nás na adrese:

Základní škola Havlíčkova
Havlíčkova 1830/32, Litoměřice-Předměstí  412 01
N 50°32.61978′, E 14°7.67492′ (mapy.cz)

 

Výuka v učebně Havlíčkova bude pro prázdinové pauze opět začínat v týdnu od 16. 9. 2019 podle rozvrhu. Těšíme se na Vás a Vaše děti :-)

Angličtina pro děti od 3 – 18 let

Nejlepším způsobem, jak učit děti, je udělat hodinu zábavnou a užít si legraci. Ať už jsou děti jakkoli staré, jestliže si hodiny neužívají a nemohou se cítit pohodlně a vyjadřovat svobodně, jestliže si nemohou s učitelem trochu zadovádět, nebudou si hodiny užívat tak, jak by mohly. Náš kurz "Angličtina pro děti" se snaží vyučovat angličtinu pomocí písniček, her, vybarvování, cvičení, hraček a skládanek. Zkrátka, užíváme si legraci a společně se učíme anglicky. Také procvičujeme základní dovednosti, od chytání a házení míče k jednoduchému sčítání a odčítání, když děti trochu povyrostou.

Uvědomujeme si, že nejenom my máme co učit Vaše děti, ale že i Vaše děti mohou něco naučit nás. A protože je každé dítě samostatný jedinec a má své specifické potřeby, využíváme kreativní způsoby, abychom splnili jeho potřeby a stmelili všechny děti v zábavném a produktivním prostředí, kde si spolu mohou hrát a učit se.

Tak, jako budou růst Vaše děti a jejich znalost angličtiny, tak se budou měnit i hodiny, které budou růst a vyzrávat spolu s nimi tak, aby pro ně byly stálou výzvou a ony mohly se i nadále vzdělávat.

Co se týká starších dětí, pro ty pořádáme speciální hodiny od začátečníků až po konverzaci s rodilým mluvčím. Také umíme připravit dospívající na maturitní zkoušku nebo další zkoušky typu FCE a PET.

V případě Vašeho zájmu si prosím vyplňte přihlášku u kurzu, který jste si vybrali. Pokud Vám nevyhovuje termín nebo je u kurzu napsáno, že termín bude upřesněn, kontaktujte nás buď mailem na adrese info@wangleschool.cz nebo na telefonu 777 260 364.

Kurzy vznikají v průběhu celého roku a jsou určeny pro oblast Litoměřice a okolí.

Naše kurzy trvají 15 týdnů.

Minimální počet účastníků pro otevření skupiny je 4. Pokud bude menší počet zájemců, je možné kurz otevřít, avšak počet vyučovacích hodin je poměrnou částí snížen, a to bez dopadu na cenu kurzu nebo je možné i doplatit. Maximální počet studentů ve skupině je 10.

Ceny:

  • 4500 Kč předškoláci ´- 45 min. kurz
  • 3750 Kč předškoláci - 30 min. kurz
  • 4500 Kč konverzace žáků ZŠ, procvičování gramatiky - 45 min. kurz
  • 550 za hod Kč příprava na maturitu -. kurz
  • Cena nezahrnuje náklady na učebnice.

Vypsané kurzy